Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Górniczej zaprasza na uroczystą akademię z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024, która odbędzie się w dniu 04.09.2023r. o godz. 10.00 w auli szkolnej.

Uczniowie klas II, III, V, VI, VII udają się najpierw do swoich sal lekcyjnych. Uczniowie klasy IV idą do sali 221, gdzie poznają nowego wychowawcę i z nim biorą udział w akademii.

Uczniowie klasy I spotykają się ze swoim wychowawcą na parterze szkoły przy świetlicy szkolnej. Po akademii zapraszamy rodziców uczniów klasy I do sali 109, gdzie wychowawca przekaże najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego. Przypominamy, że szczegóły dotyczące WYPRAWKI SZKOLNEJ zostały umieszczone na stronie internetowej
w zakładce REKRUTACJA.
Zebranie z rodzicami i pasowanie na ucznia odbędzie się w późniejszym terminie, o czym zostaną Państwo zawiadomieni.

Pozdrawiamy.

Do zobaczenia!