Linki do pobrania dokumentów:

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ 2021 2022

Zgłoszenie/Wniosek Dziecka do klasy ……… na rok szkolny 2021/2022

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów skłania dokumentów, znajdziecie Państwo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Do zgłoszenia można dołączyć kserokopię aktu urodzenia.

Informacja dla rodziców

Wyprawka szkolna pierwszoklasisty:

– zeszyt 16 – kartkowy z kolorowymi liniami, zeszyt 16 – kartkowy w kratkę,

– blok rysunkowy A- 4,

– piórnik z uporządkowanymi przyborami (ołówek, pióro na naboje, zapasowy nabój, kredki, temperówka, gumka, nożyczki, klej w sztyfcie),

– plastelina 2-3 paczki,

– farby plakatowe i komplet pędzli,

– papier kolorowy A- 4,

– strój gimnastyczny (biała koszulka, ciemne spodenki) włożony do podpisanego worka,

– obuwie zmienne z gumową podeszwą włożone do worka.

Podręczniki potrzebne do nauki w klasie pierwszej uczniowie otrzymają od wychowawcy po rozpoczęciu roku szkolnego.

Rodzice, którzy wyrazili zgodę na naukę religii zobowiązani są do zakupu we własnym zakresie podręcznika do tego przedmiotu:

autor: ks. dr. K. Mielnicki, E. Kondrak  tytuł: „Żyjemy w Bożym świecie – podręcznik”  wydawnictwo: Jedność, Kielce;