Euroweek 2024

W dniach 18.04 – 22.04.2024 r. grupa 18 uczniów z klas V – VII doskonaliła swoje umiejętności z języka angielskiego podczas warsztatów EUROWEEK w Polanicy Zdroju.

Program EUROWEEK – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Celem zajęć jest dotarcie do najzdolniejszej i najaktywniejszej młodzieży oraz rozwinięcie ich umiejętności społecznych: przywództwa, autoprezentacji, a także pracy w zespole.

W czasie pobytu uczestnicy mieli wiele ciekawych zadań do wykonania – m.in.: prezentowali tańce, pokaz mody, tworzyli parodię filmu, pokazywali sztuczki magiczne.

Wolontariuszki po angielsku opowiedziały o swoich rodzinnych stronach i dzięki temu uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących faktów o Peru, Indonezji oraz Gruzji.

Było bardzo aktywnie, zabawnie i kreatywnie J

Wszystkim uczestnikom warsztatów dziękujemy za wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie SP3 J Mamy nadzieję, że był to pierwszy, ale nie ostatni taki wyjazd i stanie się to tradycją naszej placówki 😉