Sukcesy sportowe


Rok szkolny 2018/19

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Karol Nowak
Jakub Buczek
II miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich
2.Oliwia Tomasik
Kinga Tomasik
Julia Jurkowska
Weronika Pędzik
Amelia Lewicka
Weronika Rokicka
I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w sztafetowych biegach przełajowych
3.Miłosz Goraj
Kamil Kaczyński
Igor Porębski
Alan Caputa
Dominik Krzewicki
Oliwier Wieczorek
Kamil Wieczorek
XI miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w sztafetowych biegach przełajowych
4.Bazylak Maja
Smoczyńska Maja
Oliwia Cnota
Amelia Matysiak
Alicja Kukuryk
Julia Kruk
Milena Musiałek
Oliwia Uraczyńcow
Oliwia Kosman
Zuzanna Sraga
V miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w sztafetowych biegach przełajaowych
5.Jakub Buczek
Karol Nowak
Szymon Baranowski
Wojciech Niedbał
Mateusz Kieljan
V miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Sztafetowych biegach przełajowych
6.Weronika Pędzik
Amelia Lewicka
Nicole Ziółkowska
Kinga Tomasik
Julia Jurkowska
Oliwia Wereszka
II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. Sląskiego Sztafetowe biegi przełajowe
7.Bartłomiej Stoniak
Patryk Stiebal
Maksymilian Buszka
Oskar Stoń
Mateusz Gajowiec
Sergiusz Jarosiński
Kamil Górak
Jakub Grzesiak
Piotr Gałka
Kacper Gabrysiak
Gabriel Kruczek
Bartosz Zmysłowski
Łukasz Cieślik
II miejsce w grupie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców
8.Anna Ferdek
Małgorzata Gurak
Alicja Majerska
Maja Radka
Milena Musiałek
Natalia Popławska
Natalia Michta
Oliwia Uraczyńcow
Emilia Kaniewska
Małgorzata Więcek
II miejsce w grupie awans do finału Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej dziewcząt
9.Adrian Bogacz
Maksymilian Gwizdon
I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Tenisie Stołowym chłopców
10.Bartłomiej Staniak
Jakub Dudek
Kacper Indyk
Stanisław Pelc
Gabriel Kruczek
Wiktor Ucieszyński
Oliwier Panek
Brajan Płatek
Karol Tokarz
Sergiusz Smolarski - Maj
Robert Misiak
Mateusz Skrzypek
Maksymilian Buszka

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej - Koszykówka chłopców
11.Igor Porębski
Szymon Jakóbczyk
Oliwier Wieczorek
Bartosz Kieljan
Kamil Błeszyński
Maksymilian Gwizdon
Grzegorz Frymus
Maciej Wilanowski
Miłosz Miśkiewicz
Jakub Piotrowski
Fabian Pszczółkowski
Nikodem Handerek
Szymon Wsilewski
IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Pływaniu drużynowym chłopców
12.Igor Porębski
Szymon Wasilewski
Kamil Błeszyński
Bartosz Kieljan
Fabian Pszczółkowski
Szymon Jakóbczyk
Miłosz Miśkiewicz
Nikodem Handerek

II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Pływaniu drużynowym chłopców sztafeta 8x50m
13.Miłosz MiśkiewiczII miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Pływaniu drużynowym chłopców 50m st.grzbietowym
14.Nikodem HanderekII miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Pływaniu drużynowym chłopców 50m st.dowolnym
15.Edyta WacławczykII miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorek w piłce siatkowej
16.Edyta WacławczykII miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Kadetek w piłce siatkowej
17.Edyta WacławczykI miejsce w XIII Międzynarodowym Turnieju piłki siatkowej
18.Maja Radka
Alicja Majerska
Natalia Popławska
Anna Ferdek
Oliwia Uraczyńcow
Paulina Sta
Małgorzata Więcek
Emilia Kaniewska
Natalia Michata
Małgorzata Gurak
IV miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej
19.Alicja Kukuryk
Dominika Supernak
Ferdek Anna
Maja Bazylak
Maja Szostak
Aleksandra Baran
Zuzanna Marchwińska
Maja Modlibóg
Natalia Sobiesiak
Zofia Guzik
Zuzanna Patyk
Amelia Gala
IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu drużynowym dziewcząt SP
20.Alicja Kukuryk
Ferdek Anna
Maja Szostak
Zuzanna Marchwińska
Maja Modlibóg
Natalia Sobiesiak
Zofia Guzik
Zuzanna Patyk
IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu drużynowym dziewcząt sztafeta 8x50m.
21.Alicja KukurykII miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu dziewcząt st. motylkowy
22.Zofia GuzikIII miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu dziewcząt st. grzbietowy
23.Anastazja PopikIII miejsce w Halowych Mistrzostwach Śląska
24.Mikołaj OrzełHalowe Mistrzostwa Śląska
25.Karol NowakHalowe Mistrzostwa Śląska
26.Julia Paprota
Maksymilian Kurlej
Adam Wojarski
Oliwier Gargula
I miejsce w Miejskim Biegu Patrolowym
27.Weronika Rokicka
Kornelia Kraszewska
Adam Fuklin
II miejsce w Miejskim Biegu Patrolowym
28.Maja Bazylak
Oliwia Uraczyńcow
Matysiak Amelia
Oliwia Cnota
Oliwia Kosman
Maja Smoczyńska
Paulina Stanek
II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych
29.Julia Paprota
Emilia Tucka
Emilia Gil
Wiktoria Pietluch
Julia Samek
Zuzanna Banaś
Z
II i IV miejsce w Igrzyskach Dzieci w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt
30.Filip Zander
Jan Baranowski
Mateusz Kręblewski
Daniel Niechciał
Dawid Niechciał
Szymon Luboń
II miejsce w Igrzyskach Dzieci w Trójboju lekkoatletycznym chłopców
31.Maja Bazylak
Amelia Matysiak
Maja Smoczyńska
Oliwia Cnota
Oliwia Kosman
Oliwia Uraczyńcow
III i IV miejsce w Igrzyskach Dzieci w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt
32.Mateusz Gajek
Robert Porębski
Michał Krzemień
Aleksander Nowak
Bartłomiej Staniak
Kacper Kaszuba
Marcel Cieśla
Szymon Baranowski
Sergiusz Jarosiński
Dominik Dyssy
Karol Nowak
Mikołaj Orzeł
Krystian Parada
Bartosz Zmysłowski
Wojciech Niedbał
II i III miejsce w 1/4 finału wojewódzkiego w Lidze chłopców
33.Natalia Bogdziewicz
Anastazja Popik
Edyta Wacławczyk
Anastazja Pol
Wiktoria Zagrodzka
Oliwia Wereszka
Martyna Kijak
Nicola Ziółkowska
Anna Lipska
III miejsce w 1/4 finału wojewódzkiego w Lidze dziewcząt
34.Emilia Bartnik
Oliwia Janiec
Jagna Kuźniak
Wirginia Petk
Angelika Ring
Edyta Wacławczyk
Zuzanna Sraga
Kornelia Kraszewska
Amelia Lewicka
Anna Lipska
Anastazja Popik
Adrianna Faklin
II miejsce w eliminacjach Mistrzostw Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej dziewcząt
35.Bartosz Kieljan
Karol Kraszewski
Wojciech Lalewicz
Sebastian Słowikowski
Daniel Chejdysz
Marcin Nocolń
Filip Pietrzyk
Oliwia Baran
Igor Płachciński
I miejsce w eliminacjach i III w finałach Halowych Mistrzostw w piłce nożnej chłopców klas V
36.Dawid Wers
Mateusz Kieljan
Piotr Przybyła
Szymon Raciborski
Patryk Stiebal
Marcel Soja
Mateusz Gajowiec
Michał Krzemień
Aleksander Nowak
Dominik Tokarski
Dominik Dyssy
IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej - piłka nożna chłopców

 

Rok szkolny 2017/18

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Julia Jurkowska
Martyna Kijak
Oliwia Musiał
Anastazja Popik
Kinga Tomasik
Oliwia Wereszka
Wiktoria Zagrodzka
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
2.Jakub Buczek
Igor Dudkiewicz
Alan Bród
Kacper Kaszuba
Mateusz Kieljan
Piotr Kręgiel
Mateusz Gajek
Bartosz Wieczorek
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
3.Julia Jurkowska
Martyna Kijak
Oliwia Musiał
Anastazja Popik
Kinga Tomasik
Oliwia Wereszka
Wiktoria Zagrodzka
II miejsce w półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
4.Jakub Grzesiak
Hubert Chryścina
Aleksandra Klatka
Magdalena Falińska
VII miejsce w zawodach Szachowych
5.Adrian Bogacz
Maksymilian Gwizdon
I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
6.Igor Łuczkiewicz
Stanisław Pelc
Bartosz Zmysłowski
Patryk Stiebal
Oskar Stoń
Aleksander Nowak
Mateusz Gajowiec
Oskar Rudnicki
Radosław Wójcicki
Karol Ziarkowski
Kacper Jania
Igor Cień
Marcin Skowierzak
Miejskie rozgrywki mini koszykówki chłopców SP
7.Oskar Stoń
Patryk Stiebal
Kacper Jania
Oskar Okoń
Mateusz Gajowiec
Tomasz Grabowski
Igor Porębski
VI miejsce w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach przełajowych chłopców
8.Oliwia Kuźmińska
Julita Chejdysz
Oliwia Uraczyńcow
Maja Bazylak
Wiktoria Celniaszek
Katarzyna Drożniak
Maria Węgrzynowicz
VII miejsce w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
9.Oskar Stoń
Patryk Stiebal
Mateusz Gajowiec
Aleksander Nowak
Kacper Jania
Oskar Rudnicki
Radosław Wójcicki
Wiktor Hajduga
Igor Cień
Bartosz Zmysłowski


II miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej chłopców
10.Katarzyna Drożniak
Alicja Sojka
Maria Węgrzynowicz
Wiktoria Celniaszek
Katarzyna Gubernat
Michalina Cymer
Maja Lis
Maja Radka
Oliwia Uraczyńcow
Oliwia Kuźmińska
Hanna Górka
Julita Chejdysz
I miejsce w grupie Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt IV M W finale
11.Klaudia Maciuła
Dominika Merta
Weronika Schab
Julia Janas
Magdalena Janiszewska
Anastazja Popik
Oliwia Musiał
Julia Syguła
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ws piłce siatkowej dziewcząt
12.Oskar Stoń
Patryk Stiebal
Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w badmintonie dziewcząt i chłopców
13.Alicja Sojka
Klaudia Stępień
V miejsce w Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w badmintonie dziewcząt i chłopców
14.Oskar Stoń
Patryk Stiebal
V miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w badmintonie chłopców
15.Adrian Bogacz
Maksymilian Gwizdon
I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
16.Drużyna lekkoatletyczna dziewcząt:
Anastazja Popik
Anna Lipska
Maja Winniczek
Julia Jurkowska
Oliwia Wereszka
Nicola Ziółkowska
Kinga Tomasik
Natalia Bogdziewicz
II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w LA półfinał Igrzyska Młodzieży woj. śląskiego
17.Drużyna lekkoatletyczna dziewcząt:
Anastazja Popik
Anna Lipska
Maja Winniczek
Julia Jurkowska
Oliwia Wereszka
Nicola Ziółkowska
Kinga Tomasik
Natalia Bogdziewicz
Julia Janas
Dominika Merta
Wiktoria Zagrodzka
II miejsce w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
18.Karol Nowak
Jakub Buczek
III miejsce w Mistrzostwach Śląska

 

NAJNOWSZA GALERIA

E - DZIENNIK UONET+

FACEBOOK 

pobrane (1)

pobrane

  images

800 - 080 - 222

TELEFON ZAUFANIA -  URZĘD MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

KAMPANIE

indeks        PAMIEC81-PNG

KS8_okladka   LogoGrosik

euroneto1

logo-chdpobrane (1)pobranepobrane

ZTU-logo      Razem-na-święta

polskawliczbach

 

swietlik-3d14dd4a4395d1d14d656ce7e115c42f

imagesko

wkrec_sie_logo_kolor_140610[1]ds

19990247_1600479329997514_2273895636787189513_n