Klasy II i III biorą udział w projekcie edukacyjnym „PLAY IN ENGLISH – PLAY WITH ENGLISH!” Głównym celem projektu są kreatywne i twórcze działania nauczycieli oraz uruchamianie twórczości dzieci. Język angielski może być obecny w różnych dziedzinach życia już od najmłodszych lat („po angielsku” można się bawić, można gotować, rysować, eksperymentować etc.). Dzieci będą doskonalić umiejętności: komunikacyjne, planowania pracy, logicznego myślenia, doskonalenia motoryki małej, obowiązkowości, koncentracji i skupienia, współpracy, porządkowania swojego miejsca pracy. W każdym miesiącu realizowane będą zadania tematyczne zgodnie z harmonogramem projektu. W październiku tematem były zabawy i eksperymenty z kolorami. Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci- gazetka szkolna (parter)