NASZE SUKCESY 2017/18


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Szymon PrajsnarWyróżnienie w VIII Konkursie Recytatorskim "Świat widziany oczami dziecka"
2.Paulina CzajaII miejsce w miejskim konkursie fotograficznym "Dąbrowskie Talenty 2017"
3.Wiktoria ZagrodzkaII miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Dąbrowskie Talenty 2017"
4.Wiktoria Zagrodzkawyróżnienie w ogólnopolskiej Kampanii " Zachowaj trzeźwy umysł" - konkurs plastyczny.
5.Kamil BłeszyńskiLaureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Archimedes Plus Biologia
6.Weronika KwiecieńWyróżnienie w V miejskim konkursie plastycznym "Piórkiem i węglem"
7.Barbara Miśtal
Iga Szostak
Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Dbam o moje środowisko"
8.Zofia ŻołnierczykII miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Dbam o moje środowisko"
9.Zuzanna Glińska III miejsce w konkursie ekologiczno - plastycznym "Mój przyjaciel zwierzak"
10.Jakub CieplakIII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Językowo - Plastycznym
11.Katarzyna CieplakI miejsce w Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" kategoria grafika
12.Jakub CieplakI miejsce w Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" kategoria grafika
13.Paulina Czaja I miejsce w Powiatowym Konkursie "Moje wyjątkowe miejsce" kategoria fotografia
14.Maja TrzpiotIII miejsce w Regionalnym Konkursie Poetyckim "Poeci Polscy w Sosnowcu"
15.Natalia PilawskaIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Mikołaj"
16.Jana Baranowski
Nela Domachowska
Szymon Prajsnar
Adrian Bogacz
Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus
17.Zuzanna Pałęga
Mateusz Dudek
Igor Gala
Paulina Żal
Szymon Gubernat
Bartosz Ogórkiewicz
Oliwier Wieczorek
Szymon Jakóbczyk
Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus
18.Lena Jędryczka
Jakub Ogórkiewicz
Aleksandra Bednarska
Igor Płachciński
Natalia Grzesiak
Kamil Błeszyński
Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus
19.Nataaniel Cień
Filip Zander
Mateusz Kazibudzki
Nikola Ostrowska
Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus
20.Dawid Niechciał
Oskar Ludwiszewski
Kamil Wieczorek
Filip Wyjadłowski
Alicja Żak
Dominika Supernak
Karol Ziarkowski
Nela Domachowska
Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus
21.Adrian BogaczIII miejsce w ogólnopolskim Konkursie plastycznym " Ozdoba Bożonarodzeniowa"
22.Jan BaranowskiLaureat III stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Archimedes Plus
23.Kinga Majewska
Maja Szostak
Maja Grzechuła
Laureat IV stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Archimedes Plus
24.Julia Piątek
Laureat V stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Archimedes Plus
25.Katarzyna CieplakLaureat II stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Archimedes Plus
26.Szymon BaranowskiLaureat III stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Archimedes Plus
27.Jakub CzosnykaWyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym Super Mati
28.Matylda ZembalaLaureat ogólnopolskiego konkursu " W zaczarowanym świecie baśni"
29.Katarzyna GorgońWyróżnienie w ogólnopolskim konkursie " W zaczarowanym świecie baśni"
30.Zuzanna LeletkoIII miejsce w miejskim XIV Diecezjalnym konkursie " Moja ulubiona kolęda"
31.Weronika KwiecieńI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Cytaty z twórczości Henryka Sienkiewicza pędzlem malowane"
32.Laura NiziórskaII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Kalendarz na rok 2018"
33.Oliwia NowakII miejsce w XVII Dąbrowskim Konkursie Recytatorskim
34.Szymon PrajsnarWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Mały OKR
35.Jakub UzdowskiII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Oryginalna maska karnawałowa"
36.Kacper Klimek Laureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek - sesja zimowa
37.Szymon Błeszyński
Bartosz Papierak
Maja Kuśmierczyk
Natan Gęborski
Laureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek - sesja zimowa
38.Wiktoria SienkiewiczIII miejsce w Regionalnym konkursie na wiersz o miłości i przyjaźni "Powiedz mi jak ..."
39.Anna WalczykWyróżnienie w Regionalnym konkursie na wiersz o miłości i przyjaźni "Powiedz mi jak ..."
40.Adrian Bogacz Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki - Olimpus
41.Amelia GalaI miejsce w miejskim konkursie "Słucham i rozumiem"
42.Krystian PoradaIII miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy "Źródła marzeń"
43.Hanna WojnarowskaI miejsce w IX Konkursu na projekt kartki walentynkowej
44.Katarzyna CieplakII miejsce w IX Konkursu na projekt kartki walentynkowej
45.Kinga GórniczWyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocne motywy"
46.Igor DudkiewiczII miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach"
47.Adrian BogaczIX miejsce Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z Matematyki
48.Adrian BogaczII miejsce w Miejskim Konkursie "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach" Oblicza patriotyzmu - kategoria multimedialna
49.Anna Markiewicz
Krystian Parada
II miejsce w X Miejskim Konkursie Czytelniczym "Podróż z Harrym Potterem"
50.Oliwia WereszkaWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z Języka Polskiego
51.Hanna WojnarowskaI miejsce w Konkursie piosenki anglojęzycznej Music is The Key
52.Adrian BogaczWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny"
53.Krystian Parada Finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego
54.Blanka Każmierczuk
Adrian Kowalski
Jakub Czosnyka
Patryk Szpruch
Kinga Majewska
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
55.Szymon Paś
X miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
56.Filip Zander
Dawid Niechciał
Kuba Kulig
XIV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
57.Jan Baranowski III miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
58.Maja Czekaj IV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
59.Szymon Wasilewski
Maja Dziuba
Daniel Niechciał
V miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
60.Julia Gajewska

VI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
61.Kuba Ogórkiewicz
Mateusz Dudek
IX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
62.Wiktor Materys
XII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
63.Mateusz Jarosiński
Iga Kaproń
Laura Niziórska
XIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
64.Nataniel Cień XV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
65.Kuba Uzdowski XVI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
66.Natalia Pilawska
Maja Trzpiot
XIX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne" klas I-III
67.Wiktor Karoń VI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
68.Jan Baranowski VII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
69.Daniel Niechciał
Zuzanna Pałęga
IX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
70.Kuba Ogórkiewicz
Mateusz Karkoszka
XI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
71.Patryk SzpruchXII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
72.Klaudia Bartosińska
Kamila Bogos
XIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
73.Maja DziubaXIV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
74.Dawid NiechciałXVII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
75.Mateusz DudekXIX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Wiedzy Ogólnej" - klas I-III
76.Jan Baranowski V miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
77.Wiktoria Ron
Patryk Szpruch
IX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
78.Jakub CzosnykaXI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
79.Mateusz KarkoszkaXIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
80.Maja Czekaj
Iga Sobczyk
XV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
81.Jakub KuligXVII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
82.Natalia PilawskaXVIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
83.Maja DziugaXIX miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
84.Adam BergierXXIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
85.Zuzanna Bednarz
XXIV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
86.Oskar LudwiszewskiXXV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
87.Iga Kaproń
Szymon Paś
Julia Gajewska
XXVI miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
88.Filip ZanderXXVIII miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
89.Maja TrzpjotXXXV miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego z "Języka Angielskiego" - klas I-III
90.Kacper Klimek
Zuzanna Gubernat
Zuzanna Kołodziejczyk
Magdalena Papierak
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimp School- wiedza ogólna klasy I
91.Kinga Majewska
I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mój pomysł na zakładkę do książki"
92.Matylda Zembala
Katarzyna Gubernat
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mój pomysł na zakładkę do książki"
93.Krzysztof KowalskiI miejsce w Między świetlicowym Konkursie Plastycznym "Motylarnia"
94.Szymon BłeszyńskiWyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocny motyw - wielkanocny kurczaczek"
95.Maja GrzechułaIII miejsce w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego Britisch School
96.Nikodem ChwastekWyróżnienie w Miejskim Konkursie "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach - wiersz na 100 -lecie Niepodległej
97.Kamil BłeszyńskiIII miejsce w Rejonowym Konkursie Promocji Zdrowego Stylu Życia "Mały ratownik"
98.Adrian Bogacz
Katarzyna Gorgoń
Wynik Bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2018"
99.Natalia Grzesiak
Łukasz Cieślik
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2018"

NAJNOWSZA GALERIA

E - DZIENNIK UONET+

FACEBOOK 

pobrane (1)

pobrane

  images

800 - 080 - 222

TELEFON ZAUFANIA -  URZĘD MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

KAMPANIE

indeks        PAMIEC81-PNG

KS8_okladka   LogoGrosik

euroneto1

logo-chdpobrane (1)pobranepobrane

ZTU-logo      Razem-na-święta

polskawliczbach

 

swietlik-3d14dd4a4395d1d14d656ce7e115c42f

imagesko

wkrec_sie_logo_kolor_140610[1]ds

19990247_1600479329997514_2273895636787189513_n