Po raz kolejny w październiku 2019 roku władze naszego miasta przyznały stypendia dla najzdolniejszych uczniów Dąbrowy Górniczej jednym z nich jest nasz absolwent KRYSTIAN PARADA.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy od roku szkolnego 2019/2020 nie są już naszej szkoły: DOMINIKA SUPERNAK, OLIWIER WIECZOREK, SZYMON JAKÓBCZYK, ALICJA MAJERSKA, OLIWIA KOSMAN.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Uczniowie SP 3  zdominowali uroczystość podczas sesji Rady Miasta

19 października 2016r. aż czworo naszych   absolwentów  uczestniczyło w sesji Rady Miasta. Nasi najlepsi w obecności radnych, rodziców oraz zaproszonych gości odebrali stypendium za osiągnięte wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Byli to:

Nicole Morawska,   Jakub Kołodziejczyk,

Krzysztof Gorgoń,   Jan Matuszczyk.

Nagrodzeni ciężko pracowali cały rok szkolny 2015/2016. Każdy z nich odniósł sukcesy w wielu konkursach na poziomie minimum województwa. Tak więc systematyczna nauka opłaca się.

Gratulujemy serdecznie;)

MAMY KOLEJNY SUKCES NASZEJ ABSOLWENTKI

Agata Dudek

W Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Antologia poezji dziecięcej”  – zdobyła tytuł LAUREATA