NASZE SUKCESY 2018/19



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Nela DomachowskaWyróżnienie w Konkursie plastycznym w ramach Kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"
2.Gaja Łupińska
Emilia Kaniewska
Alicja Majerska
II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie "Odpady opakowaniowe problem XXI wieku" - kategoria film
3.Anna FerdekWyróżnienie w Regionalnym Konkursie " Reklamówka - wróg czy przyjaciel"
4.Oliwia KosmanI miejsce w Miejskim Konkursie "Ortografia"
5.Zuzanna Leletko
Jakub Borowik
Barbara Kaługa
Maja Trzpiot
Iga Szostak
Julia Czarnecka
I miejsce w Konkursie Dąbrowskie Talenty 2018 w kategorii Zespół wokalny "Ekoludki"
6.Zofia KazikII miejsce w Konkursie Dąbrowskie Talenty 2018 w kategorii soliści
7.Hanna Wojnarowska
II miejsce w Konkursie Dąbrowskie Talenty 2018 w ramach akcji charytatywnej "Gramy i pomagamy" - konkurs plastyczny
8.Weronika KwiecieńIII miejsce w Konkursie Dąbrowskie Talenty 2018 w ramach akcji charytatywnej "Gramy i pomagamy" - konkurs plastyczny
9.Hanna WojnarowskaWyróżnienie w wojewódzkim konkursie artystycznym "Sztuka cenniejsza niż złoto"
10.Jakub CieplakI miejsce w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" - Grafika komputerowa
11.Katarzyna Cieplak I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" - Grafika komputerowa
12.Hanna WojnarowskaIII miejsce w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" - fotografia
13.Gaja Łupińskawyróznienie w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - Fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" - grafika komputerowa
14Tymoteusz Sobusikwyróżnienie w Miejskim Świetlicowym Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo"
15.Nela Domachowska II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Wolność ze krwi"
16.Zuzanna PatykI miejsce w XI Miejskim Konkursie plastyczno - literackim "List do św. Mikołaja"
17.Borys HankusII miejsce w Miejskim Plastycznym Konkursie świetlicowym "Jesienne drzewo"
18.Zofia KazikIII miejsce w Diecezjalnym Konkursie muzycznym " Hej kolęda, kolęda"
19.Nikola ZiółkowskaII miejsce w Miejskim Konkursie na Stroik bożonarodzeniowy
20.Grzegorz FrymusIII miejsce w Miejskim Konkursie na Stroik bożonarodzeniowy
21.Nikola Popławska
Maja Szostak
Zofia Żołnierczyk
Filip Jurkowski
Jakub Czosnyka
Aleksandra Klatka
Laureat V stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus
22.Patryk Czyszczoń
Patryk Szpruch
Zuzanna Bednarz
Kinga Majewska
Matylda Zembala
Szymon Baranowski
Laureat IV stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus J. Angielski
23.Jakub Stępniewski
Katarzyna Cieplak
Kamila Minda
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus J. Angielski
24.Jan Baranowski
Adam Kępski
Jagna Kuźniak
Wirginia Petk
Emilia Wiśnicka
Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus J. Angielski
25.Gaja Łupińskawyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Informatyczno - fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce"
26.Oliwia CzupryniakII miejsce w Miejskim Konkursie "Dbam o moje środowisko" "Moja ojczyzna dla następnych pokoleń"
27.Martyna Rudywyróżnienie w w Miejskim Konkursie "Dbam o moje środowisko" "Moja ojczyzna dla następnych pokoleń"
28.Antonina Kaliszwyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Kolorowe Dary Jesieni"
29.Wirginia PetkII miejsce w Konkursie Plastycznym "Piórkiem i węglem"
30.Dominika Supernak
Szymon Jakóbczyk
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
32.Nela Domachowska
Oliwier Wieczorek
Laureat IV stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
33.Kalina Ćwiklińska
Weronika Malinowska
II miejsce w Konkursie "Wyprawa po zdrowie"
34.Michał ŁepikIII miejsce w VIII Zagłębiowskim Konkursie na Regionalną szopkę bożonarodzeniową z elementami narodowo - historycznymi
35.Nela DomachowskaII miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Wolność we krwi"
36.Zuzanna PatykI miejsce w Miejskim Konkursie plastyczno -literackim
37.Borys HankusII miejsce w Miejskim plastycznym Konkursie świetlicowym "Jesienne drzewo"
38.Zofia KazikIII miejsce w III Diecezjalnym Konkursie muzycznym "Hej kolęda, kolęda"
39.Nikola ZiółkowskaII miejsce w konkursie "Stroik Bożonarodzeniowy"
40.Grzegorz Frymus III miejsce w konkursie "Stroik Bożonarodzeniowy"
41.Natalia PopławskaLaureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
42.Patryk CzyszczońLaureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
43.Jakub Stępniewski
Katarzyna Cieplak
Kamila Minda
Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
44.Jan Baranowski
Adam Kępski
Jagna Kuźniak
Wirginia Petk
Emilia Wiśnicka
Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
45.Patryk Szpruch
Zuzanna Bednarz
Kinga Majewska
Matylda Zembala
Szymon Baranowski
Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
46.Jakub Czosnyka
Filip Jankowski
Zofia Żołnierczyk
Maja Szostak
Aleksandra Klatka
Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus
47.Adrian Bogacz
Bartosz Ogórkiewicz
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
48.Iga KaprońIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno-Literackim "Pani zima"
49.Jakub SzpruchNagroda w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
50.Jakub Cieplak
Krystian Porada
Emilia Musialik
Emilia Wiśnicka
Nicole Ziółkowska
Oliwia Musiał
Aleksandra Borzęcka
Kacper Gabrysiak
Zuzanna Sraga
Aleksander Nowak
Amelia Jakubczyk
Marcel Soja
Zuzanna Horwacik
Stanisław Pelc
Oliwia Kosman
Alicja Majerska
Dominika Supernak
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
51.Wiktor Karoń Laureat III stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
52.Kamila BigosLaureat I Vstopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
53.Klasa IV aI miejsce w miejskim Konkursie Filmowym organizowanym przez Dąbrowskie Wodociągi "Woda nas kręci"
54.Laura NiziurskaOgólnopolski Konkurs Matematyczny "Super Mati"
55.Bartosz Ogórkiewicz
Adrian Bogacz
Szymon Prajsnar
Natalia Grzesiak
Kamil Błeszyński
Mateusz Kazibudzki
Patryk Szpruch
Maja Czekaj


Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - 30 edycja
56.Marcel Tokarski
Igor Gala
Szymon Gubernat
Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - 30 edycja
57.Dominika Supernak
Szymon Jakóbczyk
Maja Sołtys
Maja Szostak
Bartosz Kieljan
Paulina Żal
Igor Płachciński
Jakub Ogórkiewicz
Wiktor Karoń
Julia Gajewska
Ernest Domachowski
Fabian Pszczółkowski
Jan Baranowski
Filip Zander

Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - 30 edycja
58.Oliwier Wieczorek
Nela Domachowska
Filip Tokarski
Jakub Czosnyka
Katarzyna Gorgoń
Natalia Popławska
Aleksandra Bednarska
Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - 30 edycja
59.Aleksandra Baran
Kamila Bigos
Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - 30 edycja
60.Jakub SzpruchFinalista XI Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Młody Europejczyk" w kategorii szkół podstawowych
61.Lena Jędryczka Wyróżnienie w XV Diecezjalnym Konkursie "Moja ulubiona kolęda"
62.Katarzyna CieplakVI Diecezjalny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną
63.Zuzanna Glińska
Dominika Supernak


wyróżnienie III miejsce w konkursie"Dąbrowa w słowach i obrazach" kategoria poezja
64.Zuzanna Glińska
Nikodem Chwastek
III miejsce w konkursie"Dąbrowa w słowach i obrazach" kategoria poezja
65.Adrian BogaczOgólnopolski Konkurs Kangur matematyczny 2019 - dyplom wynik bardzo dobry
66.Kinga Słowikowska
Patryk Szpruch
Nela Domachowska
Katarzyna Gorgoń
Natalia Popławska
Natalia Grzesiak
Gabriel Kruczek
Łukasz Cieślik
Jakub Szpruch
Mateusz Kieczka
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur 2019
67.Martyna RudyII miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Opowieści Biblijne"
68.Szymon Kubisa
II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia- Mały ratownik
69.Nikodem ChwastekIII miejsce w Konkursie "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach"
70.Kinga MajewskaIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia- Mały ratownik
71.Zuzanna Kołodziejczyk
Bartosz Papierak
Jakub Szpruch
Wyróżnienie w XII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
72.Iga SobczykNagroda Drugiego stopnia w XII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
73.Filip Furgoł
Nicole Ziółkowska
Kamil Błeszyński
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
74.Martyna RudyII miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży"
75.Natalia PilawskaI miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży"
76.Dominika SupernakIII miejsce w Miejskim Konkursie "Kolory emocji"
77.Zuzanna GlińskaWyróżnienie w Miejskim Konkursie "Kolory emocji"
78.Zuzanna Glińska III miejsce w Konkursie "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach"
79.Weronika KwiecieńII miejsce w IV Regionalnym Konkursie Plastycznym "Spotkanie z Martwą Naturą 2019"
80.Zuzanna Bednarz
Maja Czekaj
Filip Jurkowski
III miejsce w Miejskim Turnieju Języka Angielskiego
81.Jakub CieplakWyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie "Śladami Stefana Żeromskiego" w kat. Szkół Podstawowych
82.Nela DomachowskaWyróżnienie w Miejskim Konkursie "Fraszka"
83.Piotr TeperLaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
84.Oliwier WieczorekLaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
85.Alicja MajerskaLaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
86.Oliwia Kosman
Wiktor Karoń
Bartosz Mazur
Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
87.Hanna GórkaLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
88.Kamil Kozyrski
Igor Płachciński
Laureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes P;lus-język angielski
89.Bartosz KieljanWyróżnienie w Ogólnopolskim Kongresie Matematycznym
90.Kamila Minda
Laureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus Lingua Plus - język niemiecki
91.Nocole Ziółkowska
Szymon Prajsnar
Laureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus Lingua Plus - język niemiecki
92.Wiktoria Kozieł
Jakub Cieplak
Laureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus Lingua Plus - język niemiecki
93.Jakub SzpruchLaureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Religia Męka Pańska...
94.Kamila MindaLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus - język angielski
95.Maja GrzechułaLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus - język angielski
96.Katarzyna Cieplak Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus - język angielski
97.Emilia Kaniewska
Alicja Majerska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Literacko-plastycznym"Chce się żyć, dobro wraca"
98.Patryk Czyszczoń
Jakub Stępniewski
Jakub Czosnyka
Maja Szostak

Laureat II stopnia Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus język angielski
99.Natalia Popławska
Laureat I stopnia Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus język angielski
100.Bartosz Kieljan
Laura Niziórska
Laureat V stopnia Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus język angielski
101.Weronika Kwiecień
Mateusz Karkoszka
Laureat III stopnia Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus język angielski
102.Maja Kleczko
Jakub Ogórkiewicz
Patryk Szpruch
Julia Smutek
Laureat IV stopnia Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus język angielski
103.Julia RóżyckaI miejsce w XV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego-część literacka
104.Szymon Prajsnar
Adrian Bogacz
Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31-edycja
105.Maja Szostak
Dominika Supernak
Laureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31-edycja
106.Szymon Jakóbczyk
Igoor Płachciński
Laureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31-edycja
107.Bartosz Ogórkiewicz
Oliwier Wieczorek
Edyta Wacławczyk
Natalia Popławska
Kamil Błeszyński
Maja Sołtys
Zofia Żołnierczyk
Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 31-edycja
108.Gaja ŁupińskaIII miejsce w Zagłębiowskim Konkursie na film oraz grafikę komputerową pt:"Śląsko-Zagłębiowska droga na olimpiadę czyli jak marzenia stoją nad rzeczywistością
109.Alicja KukurykII miejsce w Zagłębiowskim Konkursie na film oraz grafikę komputerową pt:"Śląsko-Zagłębiowska droga na olimpiadę czyli jak marzenia stoją nad rzeczywistością
110.Jakub CieplakI miejsce w Zagłębiowskim Konkursie na film oraz grafikę komputerową pt:"Śląsko-Zagłębiowska droga na olimpiadę czyli jak marzenia stoją nad rzeczywistością

 

NAJNOWSZA GALERIA

E - DZIENNIK UONET+

FACEBOOK 

pobrane (1)

pobrane

  images

800 - 080 - 222

TELEFON ZAUFANIA -  URZĘD MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

KAMPANIE

indeks        PAMIEC81-PNG

KS8_okladka   LogoGrosik

euroneto1

logo-chdpobrane (1)pobranepobrane

ZTU-logo      Razem-na-święta

polskawliczbach

 

swietlik-3d14dd4a4395d1d14d656ce7e115c42f

imagesko

wkrec_sie_logo_kolor_140610[1]ds

19990247_1600479329997514_2273895636787189513_n