NASZE SUKCESY 2016/17


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Alicja Żak
Nikola Ostrowska
Grzegorz Frymus
III miejsce w IV Miejskim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Ty też to potrafisz"
2.Dobrochna Barańska
I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Dąbrowa Przyszłości"
3.Karolina PołomskaII miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Dąbrowa Przyszłości"
4.Olaf WilczakIII miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Dąbrowa Przyszłości"
5.Szymon PrajsnarI miejsce w VII Konkursie Recytatorskim "Poetycki świat dobra i miłości"
6.Michał MaciaśIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno - Technicznym "Dbam o swoje środowisko"
7.Hanna Wojnarowskawyróżnienie w VIII Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza w ramach akcji charytatywnej "Graj i pomagaj"- konkurs muzyczny.
8.Julia Biały
Zuzanna Zaworska
Maja Wojciechowska
Hanna Wojnarowska
Klaudia Maciuła
II miejsce w VIII Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza w ramach akcji charytatywnej "Graj i pomagaj"- konkurs taneczny.
9.Adrian BogaczI miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno - Literackim "List do Świętego Mikołaja"
10.Zuzanna Marchwińska I miejsce w Miejskim Konkursie "Moja świetlica"
11.Oliwia DybaII miejsce w Miejskim Konkursie "Moja świetlica"
12.Milena JakoniukII miejsce w XV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Kartka Bożonarodzeniowa"
13.Kamil Błaszyński Laureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
14.Milena JakoniukLaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
15.Paulina ŻalLaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
16.Igor PłachcińskiLaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
17.Adrian BogaczLaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
18.Sebastian SłowikowskiLaureat I I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
19.Katarzyna GorgońLaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
20.Maks Baranowski Laureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
21.Olaf WilczakLaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
22.Anna MarkiewiczLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingue Plus XXVIII edycja
23.Olaf WilczakLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingue Plus XXVIII edycja
24.Zofia ŻołnierczykLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingue Plus XXVIII edycja
25.Natalia PoniewierskaII miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym
26.Aleksandra BednarskaLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
27.Natalia BreitkopfLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
28.Szymon GubernatLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
29.Nikodem JagiełaLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
30.Jakub CieplakLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
31.Jakub GrzesiakLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
32.Zuzanna ZaworskaLaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
33.Nela DomachowskaLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
34.Natalia GrzesiakLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
35.Alicja ŻakLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
36.Nikola OstrowskaLaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVI edycja
37.Hanna WojnarowskaIII miejsce w Miejskim Konkursie Ekologiczno - Przyrodniczym "Mój przyjaciel zwierzak"
38.Szymon GubernatIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Gwiazda Betlejemska"
39.Szymon Baranowski
Anna Markiewicz
Olaf Wilczak
Hanna Wojnarowska
II miejsce w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
40.Kinga Majewska I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym na Plakat Promujący Czytelnictwo
41.Zuzanna Marchwińska
Milan Michalski
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Bajkowe Zadania"
42.Jakub SzpruchI miejsce w III Regionalnym Konkursie Czytelniczym pod hasłem" W kręgu bohaterów powieści Alfreda Szklarskiego"
43.Szymon Jakóbczyk
Hanna Wojnarowska
Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym Allle Hit!
44.Szymon PrajsnarWyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Recytatorskim o Złotą Strzałę Amora
45.Hanna WojnarowskaII miejsce w IX Regionalnym Konkursie na Wiersz o Miłości i Przyjaźni
46.Katarzyna Gorgoń
Zuzanna Orłowska
Maja Madlibóg
Filip Wyjadłowski
Karolina Rojek
Oskar Ludwiszewski
Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie - Konkurs Czytelniczy "Abecadło"
47.Milena JakoniukWyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie - Konkurs Plastyczny "Plastuś"
48.Weronika RaczyńskaI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada - Konkurs Plastyczny "Plastuś"
49.Adrian Bogacz
Maksymilian Gwizdon
I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców
50.Jakub CieplakI miejsce w Miejskim Konkursie Informatycznym "Projekt Kartki Walentynkowej"
51.Natalia Breitkopf
Filip Furgoł
Filip Wyjadłowski
I miejsce w XX Miejskim Konkursie "Moje Miasto"
52.Katarzyna Gorgoń I miejsce w Konkursie Plastycznym "Stop Uzależnieniom"
53.Milan MichalskiII miejsce w Konkursie Plastycznym "Stop Uzależnieniom"
54.Oliwia TutajIII miejsce w Konkursie Plastycznym "Stop Uzależnieniom"
55.Daniel Smuszkiewicz
Igor Płachciński
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Stop Uzależnieniom"
56.Bartosz Ogórkiewicz Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Kreator"
57.Michalina Cymer
Aleksandra Klatka
Sebastian Wasiuk
Jakub Grzesiak
X miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Szachach
58.Maksymilian Gwizdon
Adrian Bogacz
Sebastian Wasiuk
I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Tenisie Stołowym
59.Dominik Dyssy
Sebastian Wasiuk
VI miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Badmintonie chłopców
60.Jakub CieplakII miejsce w VI Regionalnym Konkursie Czytelniczym " W kręgu bohaterów K. Makuszyńskiego"
61.Szymon PrajsnarWyróżnienie w XVII Dąbrowskim Konkursie Recytatorskim im. L. Piwowara "Gdy o ojczyźnie myślę..."
62.Iga Kaproń Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek- sesja zimowa
63.Hanna WojnarowskaI miejsce w V Edycji Miejskiego Konkursu "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach" - kategoria prezentacja multimedialna
64.Dominika Supernakwyróżnienie w V Edycji Miejskiego Konkursu "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach" - kategoria prezentacja multimedialna
65.Jakub CieplakI miejsce w V Edycji Miejskiego Konkursu "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach" - kategoria "Przedmiot, który kojarzy się z Dąbrową Górniczą"
66.Hanna WojnarowskaII miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej"Music is the Key"
67.Lena Jędryczka
Oliwia Dyba
Lena Sobota
Karolina Rojek
Judyta Glonek
Dawid Niechciał
Daniel Niechciał
Antoni Gliński
Ernest Domachowski
Zuzanna Marchwińska
Oliwia Baran
Milena Jakoniuk
Alicja Żak
Zofia Żołnierczyk
Kuba Krzewicki
Kacper Pawłowski
Daniel Chejdysz
Maksymilian Gwizdon
Marcel Zych
IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Podstawowych w Turnieju Gier i Zabaw
68.Oskar Stoń
Kacper Jania
Szymon Baranowski
Mikołaj Wiśniewski
Oskar Rudnicki
Kacper Gabrysiak
Sergiusz Jarosiński
Mikołaj Orzeł
Mateusz Gajowiec
IV miejsce w Miejskich Rozgrywkach w Mini Piłkę Siatkową Chłopców SZS w Dąbrowie Górniczej
69.Klaudia Maciuła
Dominika Merta
Oliwia Musiał
Magdalena Janiszewska
Julia Janos
Wiktoria Celniaszek
Wiktoria Zagrodzka
Alicja Sojka
Katarzyna Drożniak
Maria Węgrzynowicz
Anna Majcher
Katarzyna Gubernat
Oliwia Kużmińska
III miejsce w Miejskich Rozgrywkach w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt ZSZ w Dąbrowie Górniczej
70.Hanna WojnarowskaII miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej
71.Paulina Żal
Maja Kleczko
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mój pomysł na zakładkę do książki"
72.Kinga MajewskaI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Mój pomysł na zakładkę do książki"
73.Jakub Cieplakwyróżnienie w XVI Zagłębiowskim Konkursie Grafiki Komputerowej pod Patronatem WOM Katowice "Sto lat sportu w moim mieście"
74.Konrad Wojdyłowyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoba bożonarodzeniowa"
75.Judyta GlonekII miejsce w Miejskim Świetlicowym Konkursie Plastycznym "Zielono mi, jestem częścią planety"
76.Michał MaciaśIII miejsce w Miejskim Świetlicowym Konkursie Plastycznym "Zielono mi, jestem częścią planety"
77.Judyta GlonekII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Legendy w miniaturze"
78.Szymon PrajsnarI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w ramach Kampanii pod hasłem: "Rodzina Tak - Uzależnieniom Nie"
79.Jakoniuk MilenaII miejsce w Miejskim Konkursie Świetlicowym Plastycznym
80.Piotr Przybyła
Olaf Wilczak
Oskar Stoń
Patryk Stiebal
Kacper Jania
Szymon Baranowski
VI miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych Chłopców
81.Julia Janas
Dominika Merta
Oliwia Musiał
Zuzanna Zaworska
Wiktoria Celniaszek
Wiktoria Zagrodzka
Oliwia Kuźmińska
V miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych Dziewcząt
82.Oskar Stoń
Patryk Stiebal
Piotr Przybyła
Szymon Baranowski
Piotr Gałka
Sergiusz Jarosiński
Daniel Cepuchowicz
Kacper Jania
II miejsce w grupie w Miejskich Rozgrywkach SZS w mini Piłkę Nożną Chłopców
83.Kamil Błeszyński I miejsce w Miejskim Świetlicowym Konkursie Plastycznym "Zielono mi, jestem częścią przyrody"
84.Katarzyna CieplakWyróżnienie w Miejskim Świetlicowym Konkursie Plastycznym " Zielono mi, jestem częścią przyrody"
85.Milena JakoniukWyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Plastuś"
86.Maja Czekaj
Iga Kaproń
Wojciech Gądek
Tymoteusz Sobusik
Kamil Błeszyński
Sebastian Słowikowski
Bartosz Trepka
Paulina Żal
Nikola Ostrowska
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Olimpusek" - sesja wiosenna
87.Hanna WojnarowskaIII miejsce w Miejskim Konkursie "Carpe Diem"
88.Klaudia Bartosińska
Katarzyna Gorgoń
Maja Sołtys
Adrian Bogacz
Anna Pałac
Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017 r.
89.Maja KleczkoIV miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym Zielona Paleta "Przeszedł rok, minął rok".
90.Lena JędryczkaII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wiosna - Ach to Ty".
91.Jakub Szpruch
Patryk Szpruch
Mateusz Karkosza
wyróżnienie w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych
92.Katarzyna CieplakII miejsce w etapie rejonowym Konkursu Promocja Zdrowego Stylu Życia "Mały Ratownik" 2017
93.Katarzyna CieplakIII miejsce w okręgowym etapie Konkursu Promocja Zdrowego Stylu Życia "Mały Ratownik" 2017
94.Patryk CzyszczońLaureat I stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)
95.Kinga Majewska
Katarzyna Cieplak
Laureat II stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)
96.Milena JakoniukLaureat III stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)
97.Kamil Wieczorek
Zofia Żołnierczyk
Julia Smutek
Kamil Błeszyński
Szymon Jakóbczyk
Łukasz Cieślik
Laureat IV stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)
98.Maja Sołtys
Oskar Wojdyło
Szymon Baranowski
Laureat V stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)Laureat I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (język angielski)
99.Kamil Wieczorek
Filip Wyjadłowski
Katarzyna Cieplak
Milena Jakoniuk
Szymon Prajsnar
Laureat II stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
100.Kamil Błeszyński
Nela Domachowska
Adrian Bogacz
Laureat III stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
101.Nikola Ostrowska
Szymon Jakóbczyk
Bartosz Mazur
Karol Ziarkowski
Olaf Wilczak
Laureat IV stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
102.Szymon Gubernat
Sebastian Słowikowski
Patryk Czyszczoń
Anna Pałac
Dominika Supernak
Jakub Cieplak
Wiktoria Zagrodzka
Laureat V stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
103.Patryk CzyszczońLaureat I stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (j.angielski)
104.Kinga Majewska
Katarzyna Cieplak
Laureat II stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (j.angielski)
105.Milena JakoniukLaureat III stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (j.angielski)
106.Kamil Wieczorek
Zofia Żołnierczyk
Julia Smutek
Kamil Błeszyński
Szymon Jakóbczyk
Łukasz Cieślik
Laureat IV stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (j.angielski)
107.Maja Sołtys
Oskar Wojdyło
Szymon Baranowski
Laureat V stopnia w ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus (j.angielski)
108.Paulina Żal
Igor Płachciński
Aleksandra Bednarska
Katarzyna Gorgoń
Laureat I stopnia w międzynarodowej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
109.Natalia Grzesiak
Kamil Wieczorek
Filip Wyjadłowski
Katarzyna Cieplak
Milena Jakoniuk
Szymon Prajsnar
Laureat II stopnia w miedzynarodowej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
110.Kamil Błeszyński
Nela Domachowska
Adrian Bogacz
Laureat III stopnia w międzynarodowej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
111.Nikola Ostrowska
Szymon Jakóbczyk
Bartosz Mazur
Karol Ziarkowski
Laureat IV stopnia w międzynarodowej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
112.Szymon Gubernat
Sebastian Słowikowski
Patryk Czyszczoń
Anna Pałac
Dominika Supernak
Jakub Cieplak
Wiktoria Zagrodzka
Laureat V stopnia w miedzynarodowej Olimpiadzie wiedzy Archimedes plus Matematyka plus
113.Hanna WojnarowskaI miejsce w miejskim Konkursie Plastycznym "Zielona Planeta"
114.Jakub SzpruchIII miejsce w IV miejskim Konkursie Plastycznym "Zielona Planeta" - "Przeszedł rok, minął rok"
115.Tymoteusz Sobusik
Kamil Błeszyński
II miejsce w I miejskim Konkursie Plastycznym "Poeci dla dzieci" - Ilustracja do wierszy M. Konopnickiej
116.Milena JakoniukI miejsce w IV Miejskim Konkursie Plastycznym "Zielona Planeta" - "Minął rok, przeszedł rok"
117.Wiktoria KoziełII miejsce w IV Miejskim Konkursie Plastycznym "Zielona Planeta" - "Minął rok, przeszedł rok"
118.Adrian BogaczI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z matematyki
119.Nela DomachowskaX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z matematyki
120.Nikodem Jagieło Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z matematyki
121.Szymon PrajsnarWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z matematyki
122.Natalia PopławskaIII miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Jan Paweł II..."
123.Nela DomachowskaWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z przyrody
124.Jakub Cieplak
Jakub Szpruch
I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "Historia dla Żaka"

NAJNOWSZA GALERIA

E - DZIENNIK UONET+

FACEBOOK 

pobrane (1)

pobrane

  images

800 - 080 - 222

TELEFON ZAUFANIA -  URZĘD MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

KAMPANIE

indeks        PAMIEC81-PNG

KS8_okladka   LogoGrosik

euroneto1

logo-chdpobrane (1)pobranepobrane

ZTU-logo      Razem-na-święta

polskawliczbach

 

swietlik-3d14dd4a4395d1d14d656ce7e115c42f

imagesko

wkrec_sie_logo_kolor_140610[1]ds

19990247_1600479329997514_2273895636787189513_n