NASZE SUKCESY


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Agata Dudekwyróżnienie w konkursie pn. „Wiersz z okazji Dnia Nauczyciela”
2.Hanna Wojnarowskawyróżnienie w konkursie pn. „Wiersz z okazji Dnia Nauczyciela”
3.Agata Dudekwyróżnienie w Regionalnym Konkursie Technicznym „M-1 Karmnik dla ptaków”
4.Olga KaługaI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Narysuj zdrowie”
5.Nina Lewickawyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Narysuj zdrowie”
6.Jan Matuszczyk
Dawid Katolik
Igor Czerwiec
I miejsce w IV Miejskim Konkursie Formacji kabaretowych „Śmiech to zdrowie”
7.Dominik Dyssy
Iwa Kazek
Joanna Pałac
Jan Matuszczyk
wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Formacji kabaretowych „Śmiech to zdrowie”
8.Hanna WojnarowskaIII miejsce w VII Dąbrowskim Przeglądzie Twórczości Szkolnej – Miejski Konkurs Muzyczny
9.Zespół wokalny „Iskierki”II miejsce w VII Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza – Konkurs Muzyczny
10.Nicole MorawskaI miejsce w VII Konkursie Miejskim „G 4 w liczbach”
11.Mateusz GajowiecII miejsce w VIII Miejskim Konkursie Plastyczno-Literackim :List do św. Mikołaja”
12.Olaf WilczakI miejsce w XII Miejskim Dyktandzie
13.Katarzyna CieplakI miejsce w VIII Miejskim Konkursie Plastyczno-Literackim :List do św. Mikołaja”
14.Julita ChejdyszII miejsce w kategorii muzycznej w XIV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej „Kolęda i Kartka bożonarodzeniowa”
15.Grzegorz FrymusII miejsce w kategorii plastycznej w XIV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej „Kolęda i Kartka bożonarodzeniowa”
16.Agata DudekI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony święty”
17.Natalia PoniewierskaIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony święty”
18.Jakub CieplakIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony święty”
19.Miłosz Gorajlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
20.Adrian Bogaczlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
21.Bartosz Mazurlaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
22.Krzysztof Gorgońlaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
23.Nicole Morawskalaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
24.Bartosz Ogórkiewiczlaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
25.Bartosz Pytlarzlaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
26.Dominika Supernaklaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
27.Szymon Jakóbczyklaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
28.Nikodem JagiełaLaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
29.Joanna Pałaclaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
30.Szymon Prajsnarlaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
31.Wojciech Woseklaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
32.Sebastian Wasiuklaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
33.Karol Ziarkowskilaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
34.Alan Caputalaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
35.Jakub Kołodziejczyklaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
36.Jan Matuszczyklaureat V stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus, XXIV edycja
37.Zuzanna Glińskawyróżnienie w Zagłębiowskim Konkursie na regionalną ozdobę i szopkę bożonarodzeniową
38.Sandra Plutalaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – jęz. angielski
39.Milosz Gorajlaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – jęz. angielski
40.Oliwia Kosmanlaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – jęz. angielski
41.Jakub Cieplaklaureat IV stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – jęz. angielski
42.Maja GrzechułaIII miejsce w Miejskim Konkursie Muzycznym „Hej kolęda, kolęda”
43.Wojciech Woseklaureat w Ogólnopolskim Konkursie przyrodniczym Olimpus
44.Szymon GubernatII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Gwiazda Betlejemska”
45.Jakub Korajdawyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Gwiazda Betlejemska”
46.Bartosz OgórkiewiczI miejsce w Miejskim Konkursie „Słucham i rozumiem”
47.Szymon Prajsnarwyróżnienie w Miejskim Konkursie „Słucham i rozumiem”
48.Julia Białylaureat i publikacja utworu w XII tomie Antologii Poezji – Wojewódzki Konkurs Poetycki
49.Agata DudekII miejsce w XXX Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Twórczość ze szkolnej ławy”
50.Agata DudekII miejsce w konkursie „Taką Cie kocham Polsko”
51.Agata Dudekwyróżnienie w konkursie rejonowym „Wiersz z okazji Dnia Nauczyciela”
52.Marek Kowalski
Maja Jakoniuk
Nicole Morawska
Agata Dudek
II miejsce w IV Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
53.Nikodem ChwastekII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzykujące Anioły”
54.Agata DudekIII miejsce w VII Miejskim Konkursie Plastycznym „Czuwają nad nami Anioły z obłoków”
55.Maja Sołtyswyróżnienie w Miejskim Konkursie plastycznym „Anioł Bożonarodzeniowy”
56.Oskar LudwiszewskiIII miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim
57.Ernest DomachowskiIII miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym „Anioł Bożonarodzeniowy”
58.Karolina Połomska I miejsce w Miejskim konkursie na wykonanie makiety zabytków Dąbrowy Górniczej
59.Oliwia DomagałaI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym na plakat promujący czytelnictwo
60.Jakub Kołodziejczyklaureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego
61.Nicole Morawska
Wojciech Wosek
I miejsce w Miejskim Turnieju Matematyczno – Przyrodniczym „Z matematyka i przyrodą za pan brat”
62.Nicole MorawskaIII miejsce w II Rejonowym Konkursie Recytatorskim o złotą strzałę Amora
63.Katarzyna GorgońI miejsce – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
64.Zuzanna OrłowskaI miejsce – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
65.Paulina ŻalI miejsce – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
66.Katarzyna Cieplakwyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
67.Milena Jakoniukwyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
68.Grzegorz Frymuswyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło’
69.Katarzyna Cieplakwyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Ortografek”
70.Natalia Starużykwyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś”
71.Maksymilian Baranowskiwyróżnienie – finalista w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś”
72.Maja Bazylaklaureat w Miejskim Konkursie „dzieci dzieciom wiersze piszą”
73.Alicja Kukuryklaureat w Miejskim Konkursie „dzieci dzieciom wiersze piszą”
74.Jakub CieplakI miejsce w Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Zagłębie bliskie sercu”
75.Wojciech WosekI miejsce – tytuł Omnibusa w Miejskim Konkursie „Od przyrody do matematycznej łamigłówki”
76.Anna FerdekI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Zawody w świecie wody”
77.Natalia KosI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Zawody w świecie wody”
78.Roksana CelniaszekII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Zawody w świecie wody”
79.Natasza Hajnrychwyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Zawody w świecie wody”
80.Paulina Kowalskawyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Zawody w świecie wody”
81.Bartosz Ogórkiewicz
Miłosz Goraj
Nela Domachowska
II miejsce w XIX Miejskim Konkursie „Moje miasto”
82.Oliwia DomagałaI miejsce w III Miejskim Konkursie Kaligraficznym „Mistrz kaligrafii”
83.Agata DudekII miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie „Siedem grzechów głównych”
84.Jakub CieplakWyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Czytelniczym „W kręgu bohaterów K. Makuszyńskiego”
85.Jakub CieplakII miejsce w III Miejskim Konkursie „Mistrz kaligrafii”
86.Jan Matuszczyk
Maciej Zajączkowski
Jakub Kołodziejczyk
Bartłomiej Czekajski
Wojciech Wosek
Szymon Bonemberg
Kacper Kocot
Marek Kowalski
Szymon Jabłoński
I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w minipiłkę siatkową w kategorii chłopców
87.Jan Matuszczyk
Igor Czerwiec
Jakub Kołodziejczyk
Kacper Miglus
Wojciech Wosek
Dawid Tryka
Bartłomiej Czekajski
Piotr Przybyła
Piotr Gałka
Oskar Rudnicki



II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w minipiłkę koszykową w kategorii chłopców

88.Milena Jakoniuk
Alicja Żak
Katarzyna Gorgoń
Daniel Smuszkiewicz
Kacper Pawłowski
Kuba Krzewicki
Daniel Chejdysz
Zuzanna Marchwińska
Maja Bazylak
Oliwia Uraczyncow
Amelia Matysiak
Anna Ferdek
Alicja Kukuryk
Oskar Okoń
Adrian Bogacz
Dominik Sowa
Igor Porębski
Dominik Krzewicki
III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej szkół podstawowych w Turnieju gier i zabaw
89.Oliwier Gwizdon
Adrian Bogacz
III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym
90.Agata DudekII miejsce w w XII edycji Wojewódzkiego konkursu Astronomicznego – kategoria wiedzy o astronomii
91.Żal Paulinalaureat w Olimpusku
92.Kamil Wieczoreklaureat w Olimpusku
93.Adrian Bogacz laureat w Olimpusku
94.Nina LewickaIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne jajo”
95.Roksana CelniaszekII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne jajo”
96.Olaf Wilczak
Roksana Celniaszek
wyróżnienie w XII edycji Wojewódzkiego konkursu Astronomicznego
97.Oliwier Gwizdon
Adrian Bogacz
III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym
98.Oliwier Gwizdon
Adrian Bogacz
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików w tenisie stołowym
99.Maja BazylakII miejsce w XII Biegu po zdrowie w Dąbrowie
100.Oskar OkońII miejsce w XII Biegu po zdrowie w Dąbrowie
101.Alicja KukurykIII miejsce w XII Biegu po zdrowie w Dąbrowie
102.Jan MatuszczykII miejsce w XII Biegu po zdrowie w Dąbrowie
103.Reprezentacja klas IB, IIIA, IIIBII miejsce w XII Biegu po zdrowie w Dąbrowie
104.Krzysztof Gorgońfinalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki
105.Adrian Bogacz
Maksymilian Gwizdon
Oliwier Gwizdon
I miejsce w X Memoriale Andrzeja Grubby 2016
106.Klaudia Kozłowska
Oliwia Domagała
Paulina Waluga
Natalia Kos
Nicole Morawska
I miejsce w IX Miejskim Konkursie Szkolnych Zespołów Tańca
107.Roksana Celniaszekwyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym na wykonanie karykatury literackiej
108.Karolina Połomskawyróżnienie w Miejskim Konkursie „Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach”
109.Agata Dudek
Wojciech Wosek
Krzysztof Gorgoń
II miejsce drużynowo w IV zagłębiowskim Turnieju Młodych Odkrywców
110.Krzysztof GorgońI miejsce w Miejskim Konkursie Czytelniczym „Wokół magicznego drzewa”
111.Agata DudekI miejsce w IV Edycji Miejskiego Konkursu „Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach” – kategoria poezja
112.Klasa VIAI miejsce w IV Edycji Miejskiego Konkursu „Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach” – kategoria poezja
113.Izabela Helbinnagroda w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
114.Adrian Mysłekwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
115.Maja Szostakwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
116.Adrian Bogaczwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
117.Szymon Prajsnarnagroda w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
118.Jakub Cieplakwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
119.Jakub Szpruchwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
120.Krzysztof Gorgońwyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
121.Nicole Morawskawyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
122.Wojciech Woseknagroda w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
123.Przemysław StaniszewskiII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zakładkę do książki”
124.Julia StangrettIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zakładkę do książki”
125.Katarzyna Gorgońwyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
126.Adrian Bogacz wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
127.Szymon Prajsnarwyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
128.Adam Dylskiwyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
129.Sebastian Wasiuk wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
130.Nicole Morawskawyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny 2016
131.Nicole Morawskalaureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z matematyki Olimpus – sesja wiosenna
132.Wojciech Woseklaureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z przyrody Olimpus – sesja wiosenna
133.Maja Jakoniuklaureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus – sesja wiosenna
134.Nicole Morawskalaureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus – sesja wiosenna
135.Nicole Morawska
Maja Jakoniuk
III miejsce w II Miejskim Konkursie Językowym „Młody Poliglota” – język angielski
136.Jakub Kołodziejczyk
Anna Stylok
wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Językowym „Młody Poliglota” – język niemiecki
137.Roksana Celniaszekwyróżnienie w XII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego, kategoria: konkurs plastyczny
138.Jagoda StangrettI miejsce w IV Edycji Miejskiego Konkursu „Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach” – Fanfary dla Dąbrowy Górniczej
139.Paulina Walugawyróżnienie w IV Regionalnym Konkursie Plastycznym „Spotkania z martwą naturą”
140.Jakub CieplakIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Tort urodzinowy na 100-lecie Dąbrowy”
141.Samuel Magdziarz
Jakub Kołodziejczyk
Krzysztof Gorgoń
I miejsce w Zagłębiowskim Międzyszkolnym Pikniku „Pamiętajcie o terenach zielonych naszego miasta”
142.Anna StylokI miejsce w konkursie „Mały ratownik”
143.Oliwia Tutajwyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Bohater z mojej ulubionej książki”
144.Julia StangrettI miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohater z mojej ulubionej książki”
145.Jagoda StangrettII miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohater z mojej ulubionej książki”
146.Hanna WojnarowskaIII miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohater z mojej ulubionej książki”
147.Maja Jakoniuk
Julia Garbowska
Martyna Więcławek
Paulina Waluga
Natalia Kos
Jan Matuszczyk
Maciej Zajączkowski
Wojciech Wosek
Jakub Kołodziejczyk
I miejsce w IV Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych
148.Nikodem Jagiełalaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
149.Anna Pałaclaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
150.Adrian Bogaczlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
151.Bartosz Ogórkiewiczlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
152.Bartosz Pytlarzlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
153.Nicole Morawskalaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
154.Krzysztof Gorgońlaureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
155.Igor Cieńlaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
156.Sebastian Wasiuklaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
157.Paulina Walugalaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
158.Zuzanna Januszeklaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
159.Szymon Prajsnarlaureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
160.Emilia Jędryczkalaureat II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
161.Franciszek Ruszczyklaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
162.Martyna Więcławeklaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
163.Zuzanna Zaworskalaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV
164.Maja Bazylaklaureat III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Archimedes Plus, Matematyka plus, edycja XXV

NAJNOWSZA GALERIA

E - DZIENNIK UONET+

FACEBOOK 

pobrane (1)

pobrane

  images

800 - 080 - 222

TELEFON ZAUFANIA -  URZĘD MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

KAMPANIE

indeks        PAMIEC81-PNG

KS8_okladka   LogoGrosik

euroneto1

logo-chdpobrane (1)pobranepobrane

ZTU-logo      Razem-na-święta

polskawliczbach

 

swietlik-3d14dd4a4395d1d14d656ce7e115c42f

imagesko

wkrec_sie_logo_kolor_140610[1]ds

19990247_1600479329997514_2273895636787189513_n