XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia’’- WMTDAY pojawił się na kartkach, Kalendarza nietypowych świąt 11 lat temu i od tej pory zajmuje w nim szczególne miejsce. Uczniowie naszej szkoły od samego początku uczestniczą w tym projekcie edukacyjnym.   WMTDAY – to dzień symboliczny, zainicjowany przez WKM Rachmistrz. Uroczyste jego obchody mają na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po wakacjach a także uświadomić o jej przydatności w życiu codziennym.

Choć już drugi rok obchody WMTDAY w naszej szkole przebiegają w nieco innej formule, to jednak nie zabrakło nam wspaniałej zabawy. Dzisiaj z okazji tego święta przeprowadziliśmy wiele ciekawych gier i konkursów. Poznaliśmy sprytne sposoby na tabliczkę mnożenia. Najlepsi z nas po wygraniu konkursowych zmagań otrzymali zaszczytny tytuł, Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Oto oni: Iwan Duda, Michał Prus, Amelia Kamieniarz, Damian Świtała, Alan Ostrouch, Aleksandra Brzykcy, Oskar Ludwiszewski, Mateusz Karkoszka, Czaja Paulina, Kupczyk Tymoteusz.

Dzisiejszy dzień dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Konkursy, gry i zabawy to wspaniała forma nauki i najlepszy przepis na polubienie matematyki.