2019/2020

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Olga KaługaIII miejsce w Regionalnym Konkursie recytatorskim "Poeci polscy"
2.Natan GrzesiakIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno-literackim "Pani jesień"
3.Maja Szostak
Maja Sołtys
Zofia Żołnierczyk
Paulina Czaja

V-VIII miejsca w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w badmintonie
4.Klaudia Stępień
Oliwia Kuźmińska
Katarzyna Drożniak
V-VIII miejsca w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w badmintonie
5.Kacper Mamczyński
Igor Cień
Kacper Jania
IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Badmintonie chłopców
6.Mateusz Karkoszka
Kuba Krzewicki
V-VIII miejsca w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w badmintonie chłopców
7.Paulina Białowąs
Oliwia Kuźmińska
Katarzyna Drożniak
Klaudia Kret
Wiktoria Kozieł
Wiktoria Celniaszek
Katarzyna Gubernat
Klaudia Stępień
III miejsce w Finale Mikołajkowym w Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt
8.Kinga Majewska II miejsce w ponadregionalnym konkursie ekologicznym "Zagrożone gatunki"
9.Matylda ZembalaIII miejsce w ponadregionalnym konkursie ekologicznym "Zagrożone gatunki"
10.Katarzyna Cieplak II miejsce w VIII powiatowym konkursie informatyczno - fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" kategoria grafika
11.Katarzyna Cieplak III miejsce w VIII powiatowym konkursie informatyczno - fotograficznym "Moje wyjątkowe miejsce" kategoria fotografia
12.Zofia ŻołnierczykII miejsce w XIII miejskim konkursie plastyczno - literackim "List do Świętego Mikołaja"
13.Aleksandra Brzykcy
Iga Szostak

Laureat V stopnia w Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka
14.Barbara Kaługa
Maja Trzpiot
Szymon Kubisa
Laureat IV stopnia w Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka
15.Natalia PilawskaLaureat III stopnia w Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka
16.Kinga Słowikowska
Borys Hankus
Laureat II stopnia w Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka
17.Jakub KuligLaureat I stopnia w Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka
18.Julia Smutek
Maja Szostak
Barbara Kaługa
Patryk Szpruch


Laureat IV stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Język angielski
19.Natalia PilawskaLaureat I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Język angielski
20.Wiktoria KoziełLaureat V stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Język niemiecki
21.Oliwia KuźmińskaLaureat IV stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Język niemiecki
22.Filip Wyjadłowski
Milan Michalski
Laureat III stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Matematyka
23.Julia Smutek
Maja Szostak
Patryk Szpruch
Laureat IV stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Matematyka
24.Szymon Gubernat
Aleksandra Bednarska
Laureat V stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus Matematyka
25.Karolina Bednarska Laureat w Ogólnopolskim konkursie ZUCH
26.Kinga Majewska

III miejsce w Miejskim konkursie zbiórki makulatury
27.Kinga Majewska wicemistrz powiatu Wielka Liga Czytelnicza
28.Zofia Żołnierczyk Mistrz powiatu Wielka Liga Czytelnicza
29.Szpruch Patryk I miejsce w Miejskim konkursie zbiórki makulatury
30.Joanna Szymańska II miejsce w Miejskim konkursie zbiórki makulatury
31.Maja Sołtys I wicemistrz powiatu Wielka Liga Czytelnicza
32.Gabriela SiwekMistrz Powiatu Wielka Liga Czytelnicza
33.Marcel Szymański II Wicemistrz Powiatu Wielka Liga Czytelnicza
34.Maja Kleczko laureat VI miejsce w kraju Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2019/2020
35.Julia Dobosz laureat VIII miejsce w kraju Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2019/2020
36.Julian Wawrzyńczyklaureat IX miejsce w kraju Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2019/2020
37.Paulina Czaja Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
38.Zuzanna PałęgaWyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
39.Alicja Piątek3 miejsce w V Miejskim Konkursie Plastycznym na plakat promujący czytelnictwo
40.Kinga Majewska Wyróżnienie w Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka
41.Klaudia Stępień Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
42.Olga Kaługa 3 miejsce w Regionalnym konkursie Poeci Polscy
43.Natan Grzesiak 3 miejsce w Miejskim konkursie plastyczno -literackim pod hasłem " Pani Jesień"
44.Katarzyna Cieplak 1 miejsce w V Miejskim Konkursie Plastycznym na plakat promujący czytelnictwo
45.Katarzyna Cieplaklaureat V miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2019/2020
46.Katarzyna CieplakWyróżnienie w Kangur Matematyczny
47.Szpruch Patryk laureat IV stopnia Język Angielski Olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua.plus
48.Maja Szostak Laureat II stopnia Język Angielski Olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua.plus
49.Szostak Maja Wyróżnienie w Kangur Matematyczny
50.Aleksandra Brzykcy laureat IX miejsce w kraju Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2019/2020
51.Filip WyjadłowskiI miejsce w Wojewódzkim konkursie Śladami Stefana Żeromskiego
52.Szymon Kubisa Wyróżnienie Kangur Matematyczny
53.Maja Sołtys 3 miejsce w Regionalnym Konkursie " Zakładka do dobrego świata"
54.Maja Sołtys
Berger Szymon
Jędryczka Lena
Paulina Żal
Wyróżnienie w Kangur Matematyczny
55.Oliwier Przybyłek III miejsce w Wojewódzkim konkursie „Śladami Stefana Żeromskiego”