2020/2021

L.p.Imię i nazwisko uczniaOsiągnięcie
1.Eliza ŻołnierczykWyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym
2.Adam BiziorWyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym
3,Nicole Angeles Sojka
Karolina Bednarska
Patryk Szpruch
Filip Wyjdłowski
Wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
4.Michał PrusII miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Plakat promujący Boże Narodzenie"
5.Marcel SzymańskiII miejsce w Miejskim "Najpiękniejszy strój jesienny"
6.Katarzyna Cieplak
Maja Sołtys
Szymon Gubernat
Kamil Kozyrski
II etap Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego
7.Julia PiątekI miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy strój jesienny"
8.Oskar LudwiszewskiII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy strój jesienny"
9.Patryk SzpruchIII miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy strój jesienny"
10.Jakub Wroński
Wiktoria Bibrowska
Konrad Seredyka
Adam Raczyński
Eliza Zołnierczyk
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN
11.Wiktoria Rauk
Paulina Żal
Maja Szostak
II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
12.Maja Szostak
III etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
13.Katarzyna CieplakLaureat III m w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
14.Maja Sołtys
Lena Jędryczka
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
15.Julia Dobosz
Julia Piątek
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka
16.Gabriela Siwek Laureat II m w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada
17.Alicja PiątekFinalista - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada k.plastyczny
18.Sandra Fijołek Finalista - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada k. czytelniczy i matematyczny
19.Antonii BiziorFinalista - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada konkurs matematyczny
20.Kinga Majewska
Laureat I miejsca w kraju Ogólnopolski konkurs czytelniczy Stypendiada
21.Maja SzostakFinalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
22.Katarzyna Cieplak
Maja Szostak
Laureat I miejsca w kraju Ogólnopolski konkurs ortograficzny Stypendiada
23.Maja KleczkoIII miejsce w konkursie ortograficznym Stypendiada Polonistyczna
24.Lena JędryczkaWyróżnienie w konkursie ortograficznym Stypendiada
25.Katarzyna CieplakII miejsce w Powiatowym Konkursie informatycznym w kategorii grafika
26.Kinga MajewskaIII miejsce w Powiatowym Konkursie informatycznym w kategorii grafika
27.Damian ChorośII miejsce w Powiatowym Konkursie informatycznym w kategorii fotografia
28.Lena JędryczkaII miejsce w Miejskim Konkursie Literacko - Plastycznym
29.Damian ChorośII miejsce w Miejskim Konkursie "Dąbrowa Górnicza w słowach i obrazach" kategoria informatyka "Patron mojej szkoły"
30.Damian ChorośI miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Prezentację Multimedialną" Śladami Stefana Żeromskiego"
31.Kinga Majewska
Paulina Czaja
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Prezentację Multimedialną" Śladami Stefana Żeromskiego"
32.Michał MaciaśII miejsce w XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego część plastyczna
33.Damian ChorośWyróżnienie w XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego część plastyczna
34.Kinga MajewskaWyróżnienie w III edycji Miejskiego Konkursu Literacko - Plastycznego "Chce się żyć"
35.Lena JędryczkaWyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bajkowa kukiełka
36.Julia DoboszIII miejsce w Miejskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Chce się żyć"
37.Patryk SzpruchLaureat I stopnia wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
38.Jakub KuligWyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
39.Paulina ŻalI miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno - Literackim
40.Damian ChorośII miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno - Literackim
41.Katarzyna CieplakWyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczno - Literackim na komiks
42.Paulina CzajaWyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczno - Literackim na komiks
43.Dawid Grząba
Marcel Szymański
Jakub Kulig
Paulina Żal
wyróżnienie w Kangurze Matematycznym
44.Gabriela SiwekLaureat w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik MEN
45.Paulina CzajaLaureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda z chemii
46.Wiktoria Rauk
Artur Orlikowski
Franciszek Orlikowski
Zuzanna Leletko
II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Religijnym "Mój ołtarz"
47.Krystian GurakIII miejsce w Diecezjalnym Konkursie Religijnym "Mój ołtarz"
48.Aleksandra KuśpielI miejsce w Diecezjalnym Konkursie Religijnym "Mój ołtarz"
49.Katarzyna CieplakII miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Osiem Błogosławieństw"
50.Olga KaługaIII miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Osiem Błogosławieństw"